Archiwum Atrament


Sesja informacyjna

Tuż po otrzymaniu dużego kontraktu na nową książkę, Konrad Kusiński zostaje znaleziony martwy w swoim biurze. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Ale gdzie jest telefon komórkowy Konrada? I gdzie jest tajemniczy rękopis, który wydaje się być przedmiotem tego śledztwa? W tej grze, granica między fikcją a okropną rzeczywistością staje się coraz cieńsza. Gdzie kończy się opowieść, a gdzie zaczyna prawda? Czy zabójcy Konrada ujdzie na sucho, czy może napiszesz na nowo koniec tego śledztwa?


Dowody

Nie zaczynasz tej sprawy z pustymi rękami. Detektywie, w tym folderze zebraliśmy dla Ciebie ważne dowody, które mamy nadzieję pomogą Ci w śledztwie. Na biurku Konrada znajdują się fotografie. Zakładamy, że chłopiec i dziewczynka są jego dziećmi. Obok ciała znaleźliśmy coś, co wygląda jak list pożegnalny, pełen frustracji, wstydu i żalu. Czy coś lub ktoś naprawdę może zajść tak daleko? Co działo się w jego życiu? Znajdziesz tu również listę tablic rejestracyjnych. Może to nam później pomoże? Na koniec możesz również przeczytać dwa raporty policyjne opisujące miejsce zbrodni i listę wszystkich znanych nam dotychczas faktów, minuta po minucie. Przeczytaj, zbadaj i zaprowadź nas do zabójcy.

Dokumenty
Fotos


Franklin Masters

Jestem Franklin, twój partner w śledztwie. Za moim pośrednictwem możesz badać dowody, przesłuchiwać zatwardziałych przestępców i sprawdzać dane policyjne. Zawsze będę ci pomagał.

Ale wkrótce sam się o tym przekonasz. Naciśnij przycisk i rozpocznij to przerażające śledztwo.